Ongelooflijk perceel in het hart van Playa Paraíso met het project van een groot winkelcentrum dat wacht op een bouwvergunning!
“Hier zal ooit iemand iets spectaculairs doen.” “Deze plek is uniek en heeft een enorm potentieel…” Woorden als deze zijn gemakkelijk te horen als je een wandeling maakt door Playa Paraíso.
Een plek waar je verliefd op wordt met zijn schoonheid en met een zeer unieke aantrekkingskracht die nooit onopgemerkt blijft, in het gebied van de grootste toeristische ontwikkeling op de Canarische Eilanden, direct naast het Hard Rock Hotel, evenals het majestueuze Bahía Príncipe Sunlight Costa Adeje en de nieuwe H10 Atlantic Sunset.
Playa Paraíso was ook de microtoeristische bestemming met de beste indicatoren in 2021, met een stijging van 117% in overnachtingen in vergelijking met het voorgaande jaar, van 315 naar 690.000. Zeer binnenkort zal de weg worden geopend die Playa Paraíso rechtstreeks verbindt met het luxueuze gebied van La Caleta, ongeveer 2 km verderop, het punt dat een extra tintje zal geven aan de aantrekkingskracht.
Paraíso Mall is een project met 9.000 m2 bebouwd met 2 gebouwen, elk met 3 verdiepingen, plus 2 verdiepingen ondergrondse parkeergelegenheid en ruimtes die de gebouwen met elkaar verbinden. Ongeveer 74.000 m2 aan commerciële ruimtes. Aan de oppervlakte, een mooie voetgangerslaan met palmbomen om van de ene kant naar de andere te kunnen verbinden. De ruimtes op de bovenste verdieping zijn ideaal voor restaurants met grote terrassen, lounges en er is zelfs een groot Infinity-zwembad gepland, misschien voor een sociale club met een ongelooflijk uitzicht op het eiland La Gomera en het unieke zonsondergangspektakel elke avond.
Totale oppervlakte: 5.000 m2.
Bebouwbare oppervlakte: 1,00 m2/m2. Maximale bezetting: 50%.
Hoogte: 3 verdiepingen van elk 3,50 m.
Gebruik: commercieel / horeca.
Het land is ook beschikbaar voor verhuur voor €55.000/maand en een minimumcontract van 30 jaar.
Asten Realty referentie: 7844.