8143
Woning Type
Domain
Locatie
La Matanza de Acentejo
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de bergen, Tuin blik
Perceel
300000m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Slaapkamers
0
Badkamers
0
Bezocht
259

Domain

La Matanza de Acentejo
Prijs op aanvraag
Domain - La Matanza de Acentejo
9
Blik op de bergen, Tuin blik
Onlangs bijgewerkt

Een wereld van mogelijkheden waar je kunt genieten van de natuur.
Op 300.000 m2 met paarden, koeien, schapen, kippen… en fruitbomen (appel, pruim, walnoot). Oude familieboerderij omgebouwd tot een van de meest bijzondere accommodaties op het eiland.
Het heeft verschillende gebouwen van 1.058 m2:
a- 2-slaapkamer appartement.
b- 2-slaapkamer appartement.
c - 2-slaapkamer appartement.
d- Villa Paz met 3 slaapkamers.
e- In het hoofdgebouw zijn er gemeenschappelijke ruimtes, patio, restaurant en bovenwoning met 3 slaapkamers (waarvan één met 5 bedden).
Stallen met paarden, varkens, koeien en kippen.
Gemeenschappelijk zwembad.
Gebouwd in 1946.
Water, fotovoltaïsche elektriciteit, internet.
Het landgoed is een unieke ruimte, omgeven door de natuur en met uitstekende en bevoorrechte uitzichten. Als je altijd al hebt gedroomd van een bruiloft omringd door vegetatie, licht, kleuren en je dierbaren, dan zal deze plek je zeker bekoren.
Het landgoed is vijfendertig hectare groot en heeft een tuin, ideaal voor buitenceremonies en cocktailparty’s. Er is ook een open veranda binnen. Het heeft ook een open veranda binnen, volledig beglaasd, met grote, lichte ramen.
Rustieke sfeer, open haarden om te genieten van de winter die zelden voorkomt op ons eiland, of die koelte die oude huizen bieden op zinderende zomerdagen. In deze woning zie je gegarandeerd de 4 seizoenen, van de bladerdekens gevormd door de vallende bladeren van de kastanjebomen, de sneeuwpatronen, die meer typisch zijn voor andere breedtegraden, maar die je van tijd tot tijd in de winter toelaten om het uitzicht te herscheppen met dat prachtige wit, tot de SAKURA, het fenomeen van de kersenbloesem in de lente en de rest van de 3000 fruitbomen die zorgen voor een uitbarsting van kleur, tot de warme zomerdagen, waar een dutje onder de bomen op prijs wordt gesteld.
De inrichting is sober, helemaal niet kunstmatig. Er zijn zeer aardse materialen gebruikt, met stukken hout en smeedijzer, wat het dat “terug naar de wortels”-gevoel geeft.
Een terugblik, versterkt door zwart-witfoto’s, oude naaimachines, badkuipen zoals die van vroeger? Het meest anachronistische zijn echter niet de meubels, maar andere kleine details die stedelingen niet onverschillig zullen laten.
Asten Realty referentie: 8143.

Domain - La Matanza de Acentejo (0)
Domain - La Matanza de Acentejo (1)
Domain - La Matanza de Acentejo (2)
Domain - La Matanza de Acentejo (3)

Verstuur het aanbod

Silvia Panceri
Consultant
  • Italiano
Bekijk het aanbod van deze consultant
8143
Woning Type
Domain
Locatie
La Matanza de Acentejo
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de bergen, Tuin blik
Perceel
300000m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Slaapkamers
0
Badkamers
0
Bezocht
259

    Vergelijkbare woningen