8775
Woning Type
Hotel
Locatie
Güímar
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de bergen
Perceel
46257m2
Bebouwde grootte
2408m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Parkeerplaats
Ja
Slaapkamers
28
Badkamers
0
Bezocht
800

28 slaapkamers Hotel

Güímar
3 300 000 €
28 slaapkamers Hotel - Güímar
74
Blik op de bergen

Natuur, authenticiteit, traditie en ontspanning, in dit pand ontdek je een van de meest exclusieve en complete plattelandshotels op Tenerife: een finca in Güímar, volledig gerestaureerd en gelegen in het hart van de prachtige natuurlijke vallei. Ideaal om te ontspannen, evenementen te organiseren en te genieten van het beste van Tenerife.
Met 46.257 m2 grond, een verwarmd buitenzwembad, ongelooflijke terrassen, een gastronomisch restaurant en zelfs een eigen botanische tuin, is dit imposante landhuis een van die plekjes vol magie die dienen als decor voor de meest bijzondere evenementen: bruiloften, jubilea, recepties… Een plek om te genieten met vrienden, kinderen of met z’n tweeën. Een echt paradijs.
Het hotel heeft 28 kamers als volgt verdeeld:
- Standaard tweepersoonskamers.
- Superior tweepersoonskamers.
- Junior Suite.
- Bungalow.
- Superior Bungalow.
Vergaderzaal met terrassen.
Het restaurant is een gerestaureerd oud tabakspakhuis.
Binnen het landgoed is er een exclusieve ruimte voor het houden van allerlei evenementen.
Het landgoed heeft verschillende parkeerplaatsen.
IBI: €4.863/jaar.
Asten Realty referentie: 8775.

28 slaapkamers Hotel - Güímar (0)
28 slaapkamers Hotel - Güímar (1)
28 slaapkamers Hotel - Güímar (2)
28 slaapkamers Hotel - Güímar (3)

Verstuur het aanbod

Gina Hävecker
Consultant
  • Deutsch
  • Français
  • Nederlands
Bekijk het aanbod van deze consultant
8775
Woning Type
Hotel
Locatie
Güímar
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de bergen
Perceel
46257m2
Bebouwde grootte
2408m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Parkeerplaats
Ja
Slaapkamers
28
Badkamers
0
Bezocht
800

    Vergelijkbare woningen