We zijn verheugd je dit unieke, uitzonderlijke chalet in het zuiden van Tenerife op 7.8000 m2 te koop aan te bieden:
Een groene oase van rust in het zuidoosten van Tenerife. Dit is een unieke finca op 500 meter boven zeeniveau in de regio La Cisnera vlakbij Villa de Arico. Het prachtige landgoed bestaat uit 3 aparte wooneenheden, gebouwd op een grondstuk van 7800 m2, verbonden door een prachtige, meer dan 20 jaar volgroeide tuin met palmbomen en grote bomen die voor veel schaduw zorgen.
Het hart van dit groene complex is het hoofdgebouw, een meesterwerk van Duits en Zwitsers vakmanschap in totale modernisering met de beste materialen van hout en glas. Alle kamers zijn voorzien van een typisch warme mediterrane tegel en geven het huis een uniek woongevoel. Het hoofdhuis bestaat uit een ruime lichte badkamer met douche, een moderne keuken, een gezellige leeskamer en een open lichte wooneetkamer met een open overloop met prachtig uitzicht op de tuin en de zee. Via een kleine tussendeur, die ook naar de tuin leidt, is de slaapkamer en suite. Boven de slaapkamer is een kleine, lichte studeerkamer die met een houten trap verbonden is met de tuin. De buitenste twee kamers van het hoofdhuis genieten een speciale flair omdat ze profiteren van veel schaduw en vogelgezang onder de bomen.
Aan de bovenkant van het huis, op het oosten, bevindt zich een gastenappartement met een eigen ingang, terras, uitzicht op zee en toegang tot de tuin.
Aan de westkant van het pand bevindt zich nog een gastenappartement met 2 ruime kamers, aparte ingang en toegang tot de tuin. De rentabiliteit van de twee appartementen kan op verzoek worden gepresenteerd.
Verder heeft de finca een zonnesysteem, een grote parkeerplaats met 2 garages, een Finse sauna met eigen gratis douche, een bodega (wijnbar) en een grote berging.
In de video kun je een idee krijgen van de bijzondere levensstijl die deze idyllische finca te bieden heeft, bijzonder aantrekkelijk voor natuurliefhebbers en rustzoekers, maar ook voor investeerders die op zoek zijn naar iets unieks in deze regio van Tenerife.
In de directe omgeving ligt het dorpscentrum op 2 minuten rijden, er is een kleine supermarkt, een apotheek en kleine restaurants.
De nabijgelegen stranden van Abades en El Porís liggen op 10 minuten rijden. De belangrijkste windsurfspot van het eiland, El Médano, en de luchthaven Tenerife Zuid liggen op 15 minuten rijden via de snelweg TF-1.
IBI: €271/jaar.
Asten Realty referentie: 9001.