Exclusieve verkoop van prachtige villa volledig gerenoveerd, gelegen in een van de meest exclusieve gebieden in het zuiden van Tenerife, San Eugenio Alto, met een prachtig panoramisch uitzicht over de oceaan, Costa Adeje en Playa de Las Americas.
Het is perfect verbonden met de snelweg TF1, op slechts een paar minuten van de prachtige stranden, winkelcentra, restaurants van Costa Adeje en het nachtleven van Playa de Las Americas, het belangrijkste toeristische gebied van de zuidkust. De belangrijkste waterparken van Tenerife, Siam Park en Aqualand, zijn gemakkelijk te bereiken. De luchthaven Tenerife Zuid ligt op slechts twintig minuten rijden.
Deze woning biedt het mooiste panoramische uitzicht van het zuiden van Tenerife. Door de zuidwestelijke oriëntatie is het ononderbroken uitzicht op zee helemaal tot aan het naburige eiland La Gomera in de ene richting en tot aan de berg Teide in de andere. De villa heeft de unieke locatie samen met 3 andere villa’s op de top van de heuvel en biedt de beste privacy in een klein complex van villa’s in Mirador del Sur.
De villa is gebouwd in 2012 en is in 2023 volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een uitstekend ontwerp. Het woonoppervlak van het huis werd aanzienlijk vergroot door een nieuw appartement met eigen ingang en terras te creëren in het onderste deel van het huis. Het bestaat uit 3 verdiepingen, verbonden door een interne trap, gebouwd op 340 m2 van de totale woonoppervlakte.
De woning heeft 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 toiletten, 2 volledig uitgeruste interne keukens verbonden met 2 woonkamers, verwarmd privézwembad, airconditioning, meerdere zonnige terrassen, open buitenkeuken met barbecue en garage. Het huis heeft 211 m2 woonoppervlak en 253 m2 terrassen en buitenruimtes.
Op de begane grond vinden we een moderne keuken verbonden met een ruime woonkamer met grote schuifdeuren die leiden naar een groot terras met buitenkeuken en barbecue. Iets onder het niveau van het hoofdterras leidt een trap naar beneden naar een ontspannend terras met zwembad, douche omringd door kunstgras.
Op de bovenverdieping is de master bedroom suite met kleedkamer, eigen badkamer en privéterras met prachtig uitzicht. Twee andere tweepersoonsslaapkamers, beide met inbouwkasten, delen een gemeenschappelijke badkamer.
De onderste verdieping, volledig nieuw deel van het huis kan worden gebruikt als een aparte flat met 2 slaapkamers met volledig ingerichte keuken verbonden met de woonkamer met een eigen ingang en terras met ongeveer 99 m2 woonoppervlak. Bestaande uit moderne keuken met eethoek, ruime woonkamer met grote openslaande deuren naar privéterras, 1 badkamer plus extra toilet en berging.
De villa wordt volledig gemeubileerd verkocht en heeft een afgesloten garage.
Geweldige kans als gezinswoning of als investering.
IBI: €630/jaar.
Gemeenschapskosten: €27/maand.
Bouwjaar: 2012. Gerenoveerd in 2023.
Asten Realty referentie: 9088.