In het historische centrum van Icod de los Vinos vinden we deze emblematische stad vol geschiedenis uit de jaren 1800.
Naast bekende plaatsen in Icod zoals El Drago Milenario, El Mariposario of het Plaza de Lorenzo Cáceres in het hart van Dragon Stad. De omgeving leent zich uitstekend om in contact te zijn met de natuur en geschiedenis, waar de stenen paden gevarieerde omgevingen vermengen.
Het is volledig gerestaureerd met plafonds en vloeren van behandelde zwarte thee.
Het perceel heeft een oppervlakte van 1068m2, waarvan 560m2 goed onderhouden is. tuinen met typische planten uit de streek. Deze majestueuze villa is in totaal 992m2 bebouwd en heeft 8 grote slaapkamers, 4 badkamers, waarvan 1 en suite.
De hoofdruimte heeft een vide die perfect kan worden gebruikt als lees- en ontkoppelingsruimte.
De keuken is volledig uitgerust, eetkamer, woonkamer met open haard ideaal voor koude winteravonden, wijnkelder, barbecue, ruimte voor evenementen en vergaderingen, en een waterput met een inhoud van 15.000 liter die het hele huis van water voorziet. De meeste ramen aan de buitenkant zijn typisch voor de Canarische Eilanden, waar u kunt zitten en uw fantasie de vrije loop kunt laten.
De woning is opgenomen in de BIC-catalogus van de Cabildo de Tenerife met officieel beschermingsniveau.
De prijs is inclusief het meubilair, behalve enkele specifieke stukken die dat niet zouden zijn. Foto’s en persoonlijke bezittingen zijn niet inbegrepen.
Dit prachtige pand is ideaal voor een landelijk hotel, voor het organiseren van evenementen, een museum of een activiteit van cultureel belang om toerisme aan te trekken.