Te koop een mooie en gezellige vrijstaande villa in een zeer rustige omgeving boven Icod e Los Vinos, 5 km van Icod, 17 minuten met de auto naar Playa San Marcos. Een bevoorrechte plek, met chalets en vrijstaande huizen, midden in de natuur, op 10 minuten rijden van de aansluiting met de snelweg TF-42.
Het pand is gebouwd op een perceel van 1801 m2 en heeft een totaal van 380,85 m2, als volgt verdeeld:
De begane grond heeft een oppervlakte van 183,20 m2 en bestaat uit een ruime woon/eetkamer, een aparte keuken met barbecue, volledig ingericht (vaatwasser, koelkast, keramische kookplaat, elektrische oven, magnetron), uitgang naar een overdekt terras en nog een open met de tweede eetkamer ervoor, twee slaapkamers, een badkamer en de garage.
De bovenverdieping is 85,90 m2 en bestaat uit een mooie woonkamer met open haard, drie slaapkamers, een badkamer en een terras met prachtig uitzicht op de tuin en de berg Teide.
Het huis is omgeven door een prachtige tuin met fruitbomen, wijngaarden, recreatie- en rustgebieden, er is een verwarmd zwembad van 37,90 m2 (met zonnepanelen, machinekamer en accessoires voor het onderhoud ervan). Naast een groot terras dat in verbinding staat met de keuken, is er achterin een gezellige en comfortabele barbecueplaats met minikeuken en eethoek.
Er zijn nog 3 gebouwen, in totaal 58 m2, die momenteel in gebruik zijn als opslagruimtes en gereedschapskamers. Bij de ingang is er ruimte om 4-5 auto’s te parkeren, plus de garage. Voor het onderhoud van de tuinen is er een irrigatiewatertank van 20.000 liter, plus de drinkwatertank. Vanuit alle ramen en tuinen van het pand is er een prachtig uitzicht op de zee, Teide en het nationale park, er zijn in totaal 4 terrassen rondom het huis. De woning heeft alle documentatie in orde, zonder lasten of hypotheek. Het wordt gemeubileerd verkocht.
De betaling van de jaarlijkse IBI-belasting is €341.
Bouwjaar is 2000.
Referentie 8309.