We presenteren deze unieke hoekwoning op een uitstekende locatie in het hart van Acantilados de Los Gigantes, Tenerife Zuid. Gemakkelijk bereikbaar, dicht bij de zee en allerlei bedrijven en diensten, zoals restaurants, supermarkten, openbaar vervoer, verschillende stranden en natuurlijke zwembaden. De woning wordt omringd door de imposante kliffen en de zeehaven van het dorp.
De villa heeft een perceel van 410 m2, met een constructie van 146 m2 gebouwd op een verdieping en met gemakkelijke toegang voor mensen met beperkte mobiliteit, die plaats biedt aan 4 tweepersoonsslaapkamers, 3 complete badkamers, een volledig beglaasde woonkamer met spectaculair panoramisch uitzicht op de oceaan en zijn prachtige zonsondergangen, evenals een Amerikaanse keuken met eetkamer. Er is ook een overdekte buitenruimte voor biljart, wasruimte en buitendouche. Het huis heeft een groot terras van 260 m2 op twee niveaus, met een verwarmd zwembad van 35 m2 vanwaar je kunt genieten van het beste ansichtkaartuitzicht op het zuiden van Tenerife. Het is mogelijk en goedgekeurd om desgewenst nog 99 m2 bij te bouwen boven de terrassen.
De garage is afgesloten en van goed formaat. Ongetwijfeld voldoet deze woning aan alle eisen voor de meest veeleisende.
Er zijn geen gemeentelijke kosten en het is mogelijk om een vergunning te krijgen voor vakantie-exploitatie.
PRIJS BESPREEKBAAR.
IBI: €700/jaar.
Bouwjaar: 1980.
Asten Realty referentie: 8537