8765
Woning Type
Huis
Locatie
Los Silos
Uitzicht
Blik op de bergen
Perceel
3273m2
Bebouwde grootte
513m2
Tuin
1462m2
Slaapkamers
22
Badkamers
4
Bezocht
627

22 slaapkamers Huis

Los Silos
480 000 €
22 slaapkamers Huis - Los Silos
27
Blik op de bergen
Exclusief

Te koop: Canarisch inheems huis uit 1890 in het historische centrum van Los Silos, op een steenworp afstand van het dorpsplein.
Het is omringd door enkele statige huizen die bewaard zijn gebleven rond de Plaza de La Luz, waar je ook het gerenoveerde voormalige klooster van San Sebastián, de Casona de los Trujillo, zetel van het stadhuis, en de kerk van Nuestra Señora de La Luz kunt vinden.
Oorspronkelijk waren er twee huizen die zijn samengevoegd en de tuin van 2.760 m2 delen. Het bestaat uit twee verdiepingen, met op de begane grond de entree, verschillende kamers en de binnenplaatsen die naar de bovenverdieping en de tuin leiden.
Het perceel bevat ook een watertank, een klein huisje voor opslag en een ander huis van ongeveer 50 m2 met een slaapkamer, woonkamer, keuken en een badkamer dat momenteel bewoonbaar is.
Het huis is volledig te renoveren en een horecavergunning is toegestaan, perfect voor een landelijk hotel. Het object bestaat uit een stedelijk perceel van 2.170 m2 dat bij de prijs is inbegrepen.
Het object bestaat uit een stedelijk perceel van 2.170 m2 dat bij de prijs is inbegrepen.
Los Silos ligt in het noordwesten van het eiland, in het natuurgebied Isla Baja, dat in het noorden grenst aan de Atlantische Oceaan, in het zuiden aan de gemeente Santiago del Teide, in het oosten aan de gemeenten Garachico en El Tanque, en in het westen aan Buenavista del Norte.
Los Silos biedt vooral rust en stilte. Het is ook een aanrader om een wandeling te maken langs de kust, waar je kunt genieten van prachtige zwemplekken, maar ook door de natuurgebieden, vol paden.
Aan de kust liggen drie belangrijke erfgoedlocaties. In het gebied van Sibora, de suikermolen gebouwd aan het einde van de 19e eeuw, die de productie stopzette aan het begin van de 20e eeuw. In hetzelfde gebied en op de top van het bekende strand Agua Dulce staat de telecommunicatiehut die in de 20e eeuw diende als verbinding voor de onderzeese telefoonkabel die het eiland La Palma met Tenerife verbond. En in het gebied dat bekend staat als El Puertito staan twee kalkovens die aan het eind van de 19e eeuw werden gebouwd en die halverwege de 20e eeuw hun productie staakten.
De gemeente is de thuisbasis van twee voetbalclubs, evenals de Aregume Basketbal Club en de Isla Baja Duikclub.
Een bezoek zegt meer dan duizend woorden. Neem contact op om de charme van dit huis te ontdekken.
IBI: €468/jaar.
Asten Realty referentie: 8765.

22 slaapkamers Huis - Los Silos (0)
22 slaapkamers Huis - Los Silos (1)
22 slaapkamers Huis - Los Silos (2)
22 slaapkamers Huis - Los Silos (3)

Verstuur het aanbod

Silvia Panceri
Consultant
  • Italiano
Bekijk het aanbod van deze consultant
8765
Woning Type
Huis
Locatie
Los Silos
Uitzicht
Blik op de bergen
Perceel
3273m2
Bebouwde grootte
513m2
Tuin
1462m2
Slaapkamers
22
Badkamers
4
Bezocht
627

    Vergelijkbare woningen